Wysoki kontrast - czarne tło
PL / EN

Seria konferencji upowszechniających zakończona

W dniach 21.10.2021-25.11.2021 w miastach wojewódzkich kraju odbyła się seria konferencji, których celem była popularyzacja wiedzy o mapach potrzeb zdrowotnych.

Na spotkaniach przedstawiono najnowszą edycję mapy zawierającą obszerną część interaktywnej aplikacji, w której znajdują się dane demograficzne, epidemiologiczne oraz szeroki obszar statystyk, a także prognozy. Drugą część mapy stanowią wnioski i rekomendacje oparte na analizie.

Wydarzenia stanowiły zachętę do podjęcia dyskusji na temat rzeczywistych potrzeb zdrowotnych w poszczególnych województwach oraz sposobów ich zaspokojenia. Przedstawione zostały najważniejsze działania krajowego planu transformacji oraz główne założenia wojewódzkich planów transformacji.

Uczestnicy konferencji poznali możliwości praktycznego wykorzystania aplikacji dostępnych na platformie internetowej Baza Analiz Systemowych i Wdrożeniowych.

Spotkania były organizowane przez Ministerstwo Zdrowia w ramach projektu „Mapy potrzeb zdrowotnych – Baza Analiz Systemowych i Wdrożeniowych”.

Zdjęcia z wydarzeń: